Едукативно-забавен портал на Град Прилеп

10bez10.com

23°

Временска прогноза

23° 16°17.06 / Пон
23° 17°18.06 / Вто
23° 17°19.06 / Сре
22° 17°20.06 / Чет
24° 18°21.06 / Пет
26° 20°22.06 / Саб
27° 20°23.06 / Нед

Банкометар

Банкометар

10bez10.com

Содржина

Содржина

Успешната приказна на ланецот продавници за спортска опрема Sport Reality продолжува во Прилеп.

Sport Reality доаѓа во Прилеп - sport reality opening

Светските спортски брендови: Nike, adidas, Reebok, New Balance, Converse, Lonsdale, Lotto, Sergio Tacchini, Ellesse и многу други на едно место по најдобри цени!

Побрзајте на големото отворање на 28-ми јуни (четврток), бидете меѓу првите 20 купувачи и добијте -50% на сметка до три производи.

Подгответе се за дружба, забава цел ден и 20% попуст на целиот асортиман сѐ до Сабота 30ти јуни.

Нашата адреса е: ул. Борка Талески  бр. 52 (спроти пазарот).

Ваш Sport Reality 

Коментари

Коментари

Реклама