Едукативно-забавен портал на Град Прилеп

10bez10.com

Временска прогноза

12.12 / Чет
13.12 / Пет
14.12 / Саб
15.12 / Нед
16.12 / Пон
17.12 / Вто
10° 18.12 / Сре

Банкометар

Банкометар

10bez10.com

Содржина

Содржина

Продавачи на лубеници  со тешки моторни возила со струмички регистарски ознаки се степаа во Прилеп со стапови.

 Засега не се знаат причините за тепачката во кој учесниците поминале со полесни повреди. Била повикана и полиција. Во видеото од тепачката која кружи на социјалните мрежи се гледа дека учествувале и жени и мажи кои се маваат со стапови.

ВИДЕО: Пресметката на струмичани сред Прилеп - bandicam 2017 07 05 08 31 28 171

Коментари

Коментари

Реклама