Едукативно-забавен портал на Град Прилеп

10bez10.com

22°

Временска прогноза

22° 17°17.07 / Вто
21° 16°18.07 / Сре
23° 16°19.07 / Чет
23° 15°20.07 / Пет
27° 13°21.07 / Саб
31° 17°22.07 / Нед
28° 17°23.07 / Пон

Банкометар

Банкометар

10bez10.com

Содржина

Содржина

Успешната приказна на ланецот продавници за спортска опрема Sport Reality продолжува во Прилеп.

Sport Reality доаѓа во Прилеп - sport reality opening

Светските спортски брендови: Nike, adidas, Reebok, New Balance, Converse, Lonsdale, Lotto, Sergio Tacchini, Ellesse и многу други на едно место по најдобри цени!

Побрзајте на големото отворање на 28-ми јуни (четврток), бидете меѓу првите 20 купувачи и добијте -50% на сметка до три производи.

Подгответе се за дружба, забава цел ден и 20% попуст на целиот асортиман сѐ до Сабота 30ти јуни.

Нашата адреса е: ул. Борка Талески  бр. 52 (спроти пазарот).

Ваш Sport Reality 

Коментари

Коментари

Реклама