Едукативно-забавен портал на Град Прилеп

10bez10.com

19°

Временска прогноза

19° 21°19.08 / Пон
28° 20°20.08 / Вто
28° 20°21.08 / Сре
29° 21°22.08 / Чет
30° 23°23.08 / Пет
30° 20°24.08 / Саб
29° 19°25.08 / Нед

Банкометар

Банкометар

10bez10.com

Содржина

Содржина

Разочараното членство и гласачите кои порадо би ги заокружиле сите отколку да гласаат за Груевски доведоа до резултатот на локалните избори и дебаклот на ВМРО-ДПМНЕ смета професорот Јове Кекеновски.

Видео: Заминува ли Груевски од лидерското место во ВМРО-ДПМНЕ? - samo vistina

Тој вчера вечер заедно со Мерсел Биљали дебатираа во емисијата „Само Вистина“ на Канал 5 телевизија.
Ќе стане ли и СДСМ „режим“ или Зоран Заев ќе успее да донесе „живот за сите“, се само дел од темите кои вечерва се ставија на маса во студиото на Канал 5 во една од најкоментираните емисии до сега. Погледнете ги најдобрите моменти од вчерашната дебата.

Коментари

Коментари

Реклама