Едукативно-забавен портал на Град Прилеп

10bez10.com

17°

Временска прогноза

17° 19°21.05 / Пон
19° 14°22.05 / Вто
20° 14°23.05 / Сре
18° 13°24.05 / Чет
23° 13°25.05 / Пет
23° 13°26.05 / Саб
25° 15°27.05 / Нед

Банкометар

Банкометар

10bez10.com

Содржина

Содржина

Седумдесет и седумгодишен старец се обесил во Прилеп, информираат од МВР.

Самоубиство во Прилеп – се обеси 77 годишен човек - policiska lenta1 1

Според полицијата, вчера околу 07,00 часот во село Мало Мраморани, прилепско, самоубиство со бесење извршил Т.З.(77). Извршен е увид на местото на настанот.

Коментари

Коментари

Реклама