Едукативно-забавен портал на Град Прилеп

10bez10.com

Временска прогноза

-7°16.12 / Нед
-3° -3°17.12 / Пон
-3° -5°18.12 / Вто
-3° -11°19.12 / Сре
-1° -9°20.12 / Чет
-2°21.12 / Пет
-11°22.12 / Саб

Банкометар

Банкометар

10bez10.com

Содржина

Содржина

Триесет и двегодишна прилепчанка која била пријавена за исчезната е пронајдена синоќа на улицата „Кеј Димитар Влахов“ во Скопје.

 policija hauba

Прилепчанката А.Ц. била пријавена за исчезната на 6 октомври минатата година.

Коментари

Коментари

Реклама