Едукативно-забавен портал на Град Прилеп

10bez10.com

Временска прогноза

-2°23.03 / Пет
-1° -7°24.03 / Саб
25.03 / Нед
-2°26.03 / Пон
27.03 / Вто
28.03 / Сре
11° 29.03 / Чет

Банкометар

Банкометар

10bez10.com

Содржина

Содржина

Осумнаесетгодишен прилепчанец заработи кривична пријава поради сомнение дека извршил „полов напад на дете кое не наполнило 14 години“.

Тинејџер од Прилеп избегал со 12-годишно девојче за да живеат заедно - police line

Момчето на 5 ноември, откако претходно се договорил со 12-годишно девојче, избегале да живеат заедно без знаење на нивните родители. Тој заработи кривична за делото..

Коментари

Коментари

Реклама