Едукативно-забавен портал на Град Прилеп

10bez10.com

22°

Временска прогноза

22° 17°17.07 / Вто
21° 16°18.07 / Сре
23° 16°19.07 / Чет
23° 15°20.07 / Пет
27° 13°21.07 / Саб
31° 17°22.07 / Нед
28° 17°23.07 / Пон

Банкометар

Банкометар

10bez10.com

Содржина

Содржина

Министерството за внатрешни работи објави видео од синоќешната акција што заедно со инспекори на УЈП ја направија во кафулиња и дискотеки во Гостивар, Тетово и Прилеп.

ВИДЕО од синоќешната акција на МВР во Гостивар, Тетово и Прилеп - policija 696x363

Коментари

Коментари

Реклама