Едукативно-забавен портал на Град Прилеп

10bez10.com

19°

Временска прогноза

19° 21°19.08 / Пон
28° 20°20.08 / Вто
28° 20°21.08 / Сре
29° 21°22.08 / Чет
30° 23°23.08 / Пет
30° 20°24.08 / Саб
29° 19°25.08 / Нед

Банкометар

Банкометар

10bez10.com

Содржина

Содржина

Во ноќен клуб во Прилеп починал 25-годишен германски државјанин кој престојувал во Дебреште во општина Долнени, соопшти МВР. 

25 годишен Германец починал во прилепски клуб - police lights

Полицијата наведува дека на момчето Е.М. од С.Р. Германија на 14 јули околу четири часот му се слошило во ноќниот клуб и со итна медицинска помош било пренесено во Клиничката болница во Прилеп, каде била констатирана смрт. 

По наредба на Јавното обвинителство на телото ќе се врши обдукција.

Коментари

Коментари

Реклама