Едукативно-забавен портал на Град Прилеп

10bez10.com

20°

Временска прогноза

20° 26°21.07 / Нед
27° 19°22.07 / Пон
24° 17°23.07 / Вто
24° 17°24.07 / Сре
25° 20°25.07 / Чет
27° 20°26.07 / Пет
28° 21°27.07 / Саб

Банкометар

Банкометар

10bez10.com

Содржина

Содржина

Прилепската полиција поднесе кривична пријава против 19-годишник од Прилеп за сторено кривично дело „полов напад врз дете кое не наполнило 14 години“.

Кривична за 19-годишник од Прилеп кој во напуштена куќа злоупотребувал малолетничка - cuffs

Како што информираат од МВР, во периодот од 3 до 11 декември годинава во Прилеп, во напуштена куќа, тинејџерот престојувал заедно со тринаесетгодишна девојка, при што имале и полови односи.

Коментари

Коментари

Реклама