Едукативно-забавен портал на Град Прилеп

10bez10.com

20°

Временска прогноза

20° 26°21.07 / Нед
27° 19°22.07 / Пон
24° 17°23.07 / Вто
24° 17°24.07 / Сре
25° 20°25.07 / Чет
27° 20°26.07 / Пет
28° 21°27.07 / Саб

Банкометар

Банкометар

10bez10.com

Содржина

Содржина

Во полициска акција во Тетово 11 лица се уапсени под сомнение за трговија со наркотици и трговија со луѓе.

Голема полициска акција во Тетово, 11 приведени - policiska lenta1 1

Меѓу приведените има жители на Слатино и на градот Тетово.

Коментари

Коментари

Реклама