Едукативно-забавен портал на Град Прилеп

10bez10.com

33°

Временска прогноза

33° 25°23.08 / Пет
30° 22°24.08 / Саб
30° 19°25.08 / Нед
28° 18°26.08 / Пон
26° 18°27.08 / Вто
25° 20°28.08 / Сре
27° 19°29.08 / Чет

Банкометар

Банкометар

10bez10.com

Содржина

Содржина

Татко ја бара 17-годишната ќерка, која пред четири дена заминала од дома и не се вратила повеќе. А.Ф. (54) од село Непроштено вчера во 14 часот во Полициската станица Тетово пријавил дека во неделата во непознат правец се оддалечила неговата 17-годишна ќерка.

Татко веќе четири дена ја бара 17-годишната ќерка - Missing Person isceznata

Се преземаат мерки за нејзино пронаоѓање, информира МВР.

Коментари

Коментари

Реклама