Едукативно-забавен портал на Град Прилеп

10bez10.com

15°

Временска прогноза

15° 18°17.08 / Саб
26° 18°18.08 / Нед
27° 19°19.08 / Пон
28° 21°20.08 / Вто
29° 21°21.08 / Сре
29° 22°22.08 / Чет
30° 23°23.08 / Пет

Банкометар

Банкометар

10bez10.com

Содржина

Содржина

Модната блогерка Александрина Везилка од Прилеп стигна до полуфиналниот круг од изборот на заштитно лице за брендот „Фосил“.

Поддржете ја прилепчанката Везилка во полуфиналето за заштитно лице на „Фосил“ - vezilka-polufinale-fosil-02

Изборот што функционира на принцип блогерски предизвик го организираат Skopje Casual и My: Time. Во полуфиналниот круг останаа четири блогови и оваа недела ќе се гласа за влез во финалето каде ќе одат само два блогови.

За поддршка на нашата прилепчанка гласајте за Александрина Везилка на следниот линк: http://skopjecasual.mk/post/134716370310/blogerski-predizvik-polufinale

Коментари

Коментари

Реклама