Едукативно-забавен портал на Град Прилеп

10bez10.com

15°

Временска прогноза

15° 18°17.08 / Саб
26° 18°18.08 / Нед
27° 19°19.08 / Пон
28° 21°20.08 / Вто
29° 21°21.08 / Сре
29° 22°22.08 / Чет
30° 23°23.08 / Пет

Банкометар

Банкометар

10bez10.com

Содржина

Содржина

По успешното поминување на двата елиминациони круга, прилепската модна блогерка Александра Везилка влезе во третиот круг од трката за заштитно лице на „Фосил“ за Македонија.

Прилепчанката Александра Везилка во третиот круг за заштитно лице на „Фосил“ - vezilka-fosil-3

Блогерскиот предизвик го организираат Skopje Casual и My:Time.

За да ја поддржите Александра и да и помогнете да влезе во полуфиналниот круг, гласајте за неа на следниот линк: http://skopjecasual.mk/post/134258017300/blogerski-predizvik-tret

Коментари

Коментари

Реклама