Едукативно-забавен портал на Град Прилеп

10bez10.com

15°

Временска прогноза

15° 18°17.08 / Саб
26° 18°18.08 / Нед
27° 19°19.08 / Пон
28° 21°20.08 / Вто
29° 21°21.08 / Сре
29° 22°22.08 / Чет
30° 23°23.08 / Пет

Банкометар

Банкометар

10bez10.com

Содржина

Содржина

Александра од блогот Александрина Везилка летово го посети Градот на светлината и препорачува да се прошетате по париските улици облечени во вашето омилено дизајнерско парче.

Александрина Везилка: Париски шик - pariski-shik

Чија креација одбра таа и нејзините импресии од Париз прочитајте ги на блогот.

Коментари

Коментари

Реклама