Едукативно-забавен портал на Град Прилеп

10bez10.com

15°

Временска прогноза

15° 18°17.08 / Саб
26° 18°18.08 / Нед
27° 19°19.08 / Пон
28° 21°20.08 / Вто
29° 21°21.08 / Сре
29° 22°22.08 / Чет
30° 23°23.08 / Пет

Банкометар

Банкометар

10bez10.com

Содржина

Содржина

Често се случува да го продолжиме работниот ден на кафе со пријателките или на средба со клиенти. За вакви денови ви треба комбинација во која ќе се чувствувате и професионално и модерно.

Александрина Везилка: Елеганција во деловниот изглед - working-woman-in-style

Како дел од соработката меѓу блогот Александрина Везилка и платформата за онлајн шопинг forstep.mk, Александра предлага една деловна комбинација во која ќе можете слободно да продолжите да се забавувате во град.

Палацо панталоните на Јована Филиповиќ совршено се вклопуваат во овој изглед.

Погледнете и прочитајте повеќе на нејзиниот блог

Коментари

Коментари

Реклама